Alueyhteyshenkilöt

Alueyhteyshenkilöön voit olla yhteydessä, jos harkitset suursnautserin ottamista ja haluaisit tutustua rotuun. Yhteyshenkilö myös opastaa ongelmatilanteissa mistä voit suursnautserisi kanssa hakea apua. Hän opastaa uusia kuin vanhojakin harrastajia alueen harrastusmahdollisuuksista.

ETELÄ-SAVOElina Halttunen, Pieksämäki
puh. 040 414 0720, s-posti: elina.halttunen@luukku.com
KANTA-HÄME

Niina Mäenpää
puh. 050 560 4455, s-posti: n.maenpaa@gmail.com

KESKI-SUOMI

*** paikka avoinna !!! *** 

KUOPIOTiina Konu, Kuopio 
s-posti: konuth@gmail.com
KYMENLAAKSO

*** paikka avoinna !!! *** 

LAHTI

Miska Jähi 
puh. 041 5050 414, s-posti: miska.jahi@phnet.fi

Heidi Vuohelainen
puh. 040 592 8740, s-posti: heidi.vuohelainen@hotmail.com

POHJOIS-SUOMI

Matti Nuojua, Oulu 
puh. 0400 681 606 

Mervi Heikkinen, Kainuu
puh. 040 526 0948, s-posti: mepaheikkinen@gmail.com

Saana Veltheim, Lappi
puh. 050 045 9855, s-posti: saana.veltheim@gmail.com

TAMPERE

Silja Jantunen
puh. 040 703 5346, s-posti: silja@tilipistekompassi.fi

Riina Törnqvist
puh. 040 866 9432, s-posti: riina.tornqvist@gmail.com

TURKU

Emma Hietarinta, emma.hietarinta@concess.fi

Milla Kastu, Turku
puh. 044 021 2791, s-posti: milla.unelma@gmail.com

UUSIMAA

Jukka Reen, Vantaa 
puh. 0400 415 487, s-posti: jukka.reen@gmail.com

Heli Luutsaari
puh. 044 544 0576, s-posti: heli.feelhealth@gmail.com

VAASA

Mervi Karlsson 
Kokkolantie 224, 65610 Mustasaari 
puh. 040 507 5077, s-posti: mervi.karlsson@netikka.fi